Оглас од претпријатие Објавени: мај 09 2021 11:14

Plac so panoramski pogled na ezero Kozjak vo Zdunje

ЕУР

Објавени: мај 09 11:14
Прегледи: 14
Placot se naoga na ezero Kozjak so panoramski pogled od 804m2, vo Zdunje
Voda, struja, so dozvola za gradba(Plateno, komunalii)
Опис на линк

Vugi Bugi Auto

Vugi Bugi Auto
Посети ја страната на нашата продавница
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации