Објавени: септ. 27 2023 06:09

Placevi vo Radovis

Објавени: септ. 27 06:09
Прегледи: 7
Се продаваат повеќе плацеви со квадратура од 500m2 до 650m2.
Цена по договор
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
7
071327819

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации