Објавени: апр. 13 2024 10:09

PLAC GORNO LISICE 3500 M2

ЕУР

ЕУР
Објавени: апр. 13 10:09
Прегледи: 425

Gradezna zona, odgovara za se, zemjodelie, farma, kukja, hala, dovolna kvadratura za sekoja zamisla. 5 kilometri od Centar Skopje. Se prodava cel, ne se deli, parcela 886,
Cist imoten list.
Povici do 18:00
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
425
070455596

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации