Оглас од претпријатие Објавени: јан. 11 2024 12:28

Plac za kuka vo Dolno Lisice 391m2

Објавени: јан. 11 12:28
Прегледи: 111
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО СЕЛО ДОЛНО ЛИСИЧЕ СО КВАДРАТУРА ОД 391М2,ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН ЗА СЕМЕЈНА КУЌА,ДО САМИОТ ПЛАЦ ИМА АСФАЛТЕН ПАТ ,ВОДА И СТРУЈА.ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ШИФРА.2176
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации