Оглас од претпријатие Објавени: апр. 22 2024 02:16

СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО ДОЛНО ЛИСИЧЕ СО МАРКИЦА

Објавени: апр. 22 02:16
Прегледи: 303
СЕ ПРОДАВА ПЛАЦ ВО СЕЛО ДОЛНО ЛИСИЧЕ СО КВАДРАТУРА ПО КАТАСТАРСКА ПАРЦЕЛА ОД 391М2,ВО ГРАДЕЖЕН РЕОН СО МАРКИЦА ЗА ГРАДЕЊЕ НА ПОВРШИНА НА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА(ГП )ОД 248М2,П+2+ПК .,ДО САМИОТ ПЛАЦ ИМА АСФАЛТЕН ПАТ ,ПРИКЛУЧОК ЗА ВОДА , СТРУЈА ДО САМИОТ ПЛАЦ (ТРЕБА ДА СЕ ПРИКЛУЧИ ,КАНАЛИЗАЦИЈА ВО НЕПОСРЕДНА БЛИЗИНА(ДА СЕ ПРИКЛУЧИ) .ЦЕНА ПО ДОГОВОР.
ШИФРА.2176
Опис на линк

АРХИТОП АГ ДООЕЛ

Agencija za nedviznosti 
Посети ја страната на нашата продавница

Кузман Јосифовски Питу бр.1/4 мез.лок.13

075255695

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации