Објавени: мар. 08 2021 06:09

Се продава плац

Објавени: мар. 08 06:09
Прегледи: 2
Се продава плац помеѓу Горно и Долно Лисиче со чиста документација со пристапен пат погоден за градба за лесна индустрија.

За подетални информации контактирајте не.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
2

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации