Оглас од претпријатие Објавени: јан. 04 2023 05:38

Plac so pat nad Sportskiot Aerodrum Strnkovec

Објавени: јан. 04 05:38
Прегледи: 2
Prodavam Plac do Aerodromot sportski Stenkovec 3100м2,Cena ;27€ m2 Опис на линк

Go Home

Go Home.mk
Посети ја страната на нашата продавница

Samoilova 148 1/6

070-531-795

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации