Оглас од претпријатие Објавени: мар. 28 2024 05:30

Plac vo Pintija 7281m2

Објавени: мар. 28 05:30
Прегледи: 33
Се продава плац во Пинтија во близина на Бујо Градба 7281м2,со пристап до пат, во близина приклучок за вода,стуја.
Шифра 24452
Цена 52 е/м2
za pogolema ponuda na stanovi odete na sledniot link: www.pazar3.mk/HouseImperial1
Опис на линк

House Imperial - Агенција за недвижности

Agencija za nedviznosti
Посети ја страната на нашата продавница

Mitropolit Teodosie Gologanov br.42/15 Прикажи на мапата

025207636 078403328 078403325

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации