Објавени: фев. 01 2015 04:36

Plac od 1200m2 vo Skopje

Објавени: фев. 01 04:36
Прегледи: 3
Се продава плац од 1200 м2, има пат до плацот, до самиот плац веќе има изградено објекти. Се наоѓа кај Охис, по патот за Драчево од десна страна, кај Злате Бенз, над фирмата Рамос Илијадис. Во градежна зона е плацот.
Цена по договор
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
3
070339-864

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации