Објавени: јун. 01 2023 06:18

Hitno i Eftino(cena po dogovor)

ЕУР

Објавени: јун. 01 06:18
Прегледи: 3
Katastarski broevi:
-Orle bair 1045(3085 m2) i 1046(4508 m2)-2evra
-Luka 1529(1820 m2)-2evra(blisku e do noviot pat so moznost za voda,struja i odvod)
-Barakovica 2160(4274 m2) i 2161(3036 m2)-2evra(blisku do asvaltiran pat i selo Gorobinci
-Vrbi 4268(5734m2)-3evra do Sv.Nikole karsi fabrika za cokoladi(ima moznost za voda,struja i odvod)
-Odja bair 3762(4730 m2)-1evro
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
3
073825852

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации