Објавени: јун. 30 2023 11:40

Niva vo Lozovo

Објавени: јун. 30 11:40
Прегледи: 1
Се продава нива во Лозово во близина на канал за наводнување. На дел од нивата има лозје со површина од 6 декари и старост од 18год.
Погодна и за изградба на фотоволтаици.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
1
075467692

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации