Објавени: апр. 14 2024 10:43

СЕ ПРОДАВА НИВА

Објавени: апр. 14 10:43
Прегледи: 123
Се продава нива 8,5 декари, до асфалтен пат Горобинци-Сопот,во близина на далековод-KП број 194!Цена по договор.Повеќе информации на бројот 077-715-926 само на вибер
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
123
077715926

Адреса:

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации