Објавени: септ. 22 2023 01:16

Se prodavaat nivi vo Gorobinci

Објавени: септ. 22 01:16
Прегледи: 4
67,68,69, kape broj edna parcela povrsina 17 dekari 2386 kapebroj 9 dekari. 194kapebroj 8 dekari do asfalten pat.
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно
4
077715926

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации