Оглас од претпријатие Објавени: јун. 03 2022 01:01

Panorama Building bara lokacii za gradenje so markica

Објавени: јун. 03 01:01
Прегледи: 1420
panorama bilding bara lokacii za gradenje na teritorija vo grad ohrid , tel za kontakt 072 232 000 Опис на линк

Panorama Building

Продажба на станови
Посети ја страната на нашата продавница

Ул. 15ти Корпус бр.93 Охрид Прикажи на мапата

072232000

Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации