Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Se izdavaat delovni prostorii vo Gostivar

0 МКД

Се изнајмува од: Dejan 24 септ. 20:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Гостивар
Se izdaavat , prodavat ,poveke delovni prostori 27m2 do 700m2 zavisno od potrebata pogodni za site vidovi na biznis so sopstven parking za 12 vozila , ima moznost za preureduvanje na odredeni prostori zavisno od potrebata na zakupecot,klientot, delovniot objekt se naogja vo centralniot del na gostivar potocno kaj avtobuska stanica.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации