Објавени: ноем. 23 2022 09:29

Deloven Prostor

Објавени: ноем. 23 09:29
Прегледи: 64
Se izdava deloven Prostor od 400 m2 (+200m2 na sprat)vo Industriskata Zona vo Kavadarci nasproti Benzinskata Pumpa Gala delovniot prostor izleguva na Bulevar
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации