Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava plac od 12.000m2

Се изнајмува од: Plac 03 дек. 14:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава плац од 12.000 во регионален пат СКОПЈЕ-КУМАНОВО
(Со имотен лист, комплетна документација)
Може да се изгради било каков индустриски објект
За повеќе информации моб:
00389 (0) 71 236 193
(Viber ; Whats'App)
Leaflet
Кон почеток