Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava renoviran dukan

50 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Сузана Никодинец 14 фев. 20:13 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Leaflet
Адреса
Површина
Локација
Прилеп
Се издава дуќан во населба Точила,Трговски центар на 1 кат,комплетно реновиран со површина од 20м2.
Има опремен тоалет,струја и водоводна инсталација.
Слободно за изнајмување од 01.03.2020
За повеќе информации на 076 686 905-Сузана
Постои можност за договор околу цената.
Сузана Никодинец
076 696 905
Leaflet
Кон почеток