Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

SE IZNAJMUVA PLAC ZA STOVARISTE MAGACIN

Се изнајмува од: Марија 22 авг. 17:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Бутел, Скопjе
Плацот е на последна 57-ка ,на ќош меѓу главната улица Радишанска и патот за с.Побожје, во урбанизирано опкружување. Погодно за стовариште или магацини. Во тек е улична електрификација на потегот на плацот, со 2 водоводни шахти до оградата на плацот.
Марија
075 328 537
Кон почеток