Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva plac na ul.Skupi

200 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: aleksandar 08 авг. 09:44 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
Se iznajmuva plac na ul.Skupi.Placot e na glavna ulica,sproti benzinskata na Top Trejd.Pogoden e za stovariste,avto plac,peralna i slicno.Cenata za iznajmuvanje e 200 evra/1000m2.
Minimalna povrsina za iznajmuvanje e 2000m2,dodeka celiot plac e so povrsina od 6000m2.
aleksandar
071461426
Кон почеток