Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava tamponiran plac na bul.Boris Trajkovski

0 МКД

Се изнајмува од: Металмонтинг Доо 04 мај 15:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
Se izdava tamponiran plac podgotven za koristenje so direkten pristap na bul.Boris Trajkovski karsi OHIS
Металмонтинг Доо
078219593
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации