Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tamponiran plac so direkten vlez od Bulevar

Се изнајмува од: Miro Денес 00:08 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Се издава тампониран плац на атрактивна локација со директен влез од булевар Борис Трајковски (карши ОХИС пред населбата Пинтија, на 1км од Везилка/Градина)
Кон почеток