Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se izdava niva 40 hektari Sv. Nikole

0 МКД

Се изнајмува од: Viki 21 септ. 20:10 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Свети Николе
Nivata e so povrsina od 40 hektari, katastarska opstina Adjimatovo.

Viki
070276906
Leaflet
Кон почеток