Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se iznajmuva plac vo Tetovo

Се изнајмува од: Raman 17 апр. 18:15 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Тетово
Pllacot e 9000m2 pokraj patarinata Tetovo Gostivar cena po dogovor..
Leaflet
Кон почеток