Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Magacinski prostor vo Veles

1 000 ЕУР /месечно

Се изнајмува од: Zlatko Денес 17:53 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се изнајмува
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Велес
Се издава простор на велешко езеро од 1250М2(затворен простор) на само 500м од патарината на автопатот Велес-Скопје (има директен приклучок и исклучок од самиот автопат Велес-Скопје
Цена 60000ден +ддв
Телефон 070315325
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации