Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Купувам плац на Беровско езеро

0 МКД

Се купува од: Зоран 30 дек. 09:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Купувам плац на Беровско езеро, 300-1000 м2, блиску до асфалтен пат, со маркичка за градба, струја, вода.

Зоран 076484007
Зоран
076484007
Leaflet
Кон почеток