Објавени: авг. 12 2015 12:54

Se bara niva vo okolinata na Prilep 2-3 hektari

Објавени: авг. 12 12:54
Прегледи: 103
Se bara niva za kupuvanje ..da bidi 2 do 3 hektari
Da bidi na pat za bitola,makedonski brod,krusevo (vo okolina na prilep).Itno
Доколку овој оглас ги прекршува Правилата на Огласување или Тргувај безбедно

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации