Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

КУПУВАМ ПЛАЦ ВО КУЧКОВО

0 ЕУР

Се купува од: Dane D 04 окт. 09:56 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Купувам плац во Кучково до 2000м2, цена не повисока од 12евра во зависност од местоположбата
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации