Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Kupuvam plac ili niva na Ohridsko ezero

0 МКД

Се купува од: Zoran Popov 07 мај 08:06 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Струга
Kupuvam plac ili niva do 500m2 vo prv red na Ohridsko ezero.
Zoran Popov
071380805
Leaflet
Кон почеток