Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Se kupuva plac od 1000m2

0 МКД

Се купува од: Dimche 05 ноем. 02:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се купува
Огласено од
Физичко лице
Локација
Валандово
Kupuvam plac 1000m2 vo PIRAVA ILI VALANDOVO! Placot da e vo urbanisticki plan.. Kontaktirajte me na mail.
Dimche
Leaflet
Кон почеток