Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Objekt od 900m2 so plantaza od Aronija 70.000m2

300 000 ЕУР

Оглас од претпријатие Се продава од: Букефал АС Вчера 19:04 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Leaflet
Букефал АС

Букефал АС

206 Огласи во продавницата

Se iznajmuva ubav nov stan so mebel 55m2 Rampa Kisela Voda 250 ЕУР
SE IZDAVA VO TAFTALIDZE KUKJA 250 ЕУР
NOV UBAV STAN 55m2 i parking GRADBA NA BETON TOBAKO 2 970 ЕУР
STAN 54m2 ZDANEC BELVEDERE RESORT 1 050 ЕУР
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Берово
Агенцијата за недвижности Букефал АС - Скопје Промоторката и менаџер на органски производи во Р.С.Македонија - Вики Димчевска

Интервју на Вики Димчевска за сите портали во МК
https://espreso.mk/slajder/razgovor-viki-dimchevska-i-branko-dudukovski-maleshevska-aronija-e-definiczija-za-100-organski-planinski-hedonizam/ 
Вики Димчевска вели : „Секој успех почнува со добар план “- добар план за една цел е гаранција за успех. Аронијата е почеток на нов добар план, во неа видов голем потенцијал – Суперхрана за нова цел во моето менаџерско работење во овие 11 години. Аронијата гарантира успех, бидејќи е моќен 100% природен антиоксидативен лек во 21-виот век

Со ексклузивно право и договор за соработка продава фирма и плантажа со аронија и лешник од 70000м2 која се протега по течението на реката Брегалница во Берово :

1.  ОБЈЕКТ- (околу 900 м2) со ладилник за одржување на свежо овошје

2.  ПЛАНТАЖА

       -земја

       -насад: 4.9 ха... аронија

              1.8 ха....лешник
Вкупно : 70000м2

3.МЕХАНИЗАЦИЈА

   - трактор Ландини со утоварна лопата

   - трактор Голдони

   - приколка за транспорт Голдони 

   - приколка за растурање на арско ѓубре

   - приколка за гајби ( цца 4000 гајби за аронија)

   - атомизер за прскање

   - мулчер

   - фреза

   - гардови

   - четворобразден плуг

   - машина за берење аронија – АРОНИК, Јагода

4. СИСТЕМ ЗА НАВОДНУВАЊЕ НА ЦЕЛА ПЛАНТАЖА КАПКА ПО КАПКА СО СИСТЕМ ЗА ПРОЧИСТУВАЊЕ НА ВОДАТА.

5.ПУМПИ ЗА НАВОДНУВАЊЕ СО КАПАЦИТЕТ ЗА ЦЕЛА ПЛАНТАЖА

  - пумпа со кардан ( Јастребац Ниш) за приклучок на трактор за наводнување на цела плантажа

  - пумпа со мотор ( Раковица ) за наводнување на цела плантажа

Промотор и менаџер на 100% органска аронија и фирмата е Вики Димчевска
За детални информации
Кон тел : 078356889 Вики

Цена : 300000 евра
Комплетно чиста документација за се
Објект , плантажа , и машинерија !!!
АРОНИЈАТА ИМА ЦЕРЕС ГЕРМАНСКИ СЕРТИФИКАТ ЗА КВАЛИТЕТ НА 100% ОРГАНСКИ ПРОИЗВОД.
Букефал АС
Квалитетот не е чин , тој е навика ... "УСПЕХОТ Е ПАТ , А НЕ КРАЈНА ДЕСТИНАЦИЈА" Квалитет , стабилност , удобност и добра локација за нов дом = Букефал АС Кога жените работат , економијата расте ! Менаџери за маркетинг и продажба : Вики :☎️078356889 Мелита :☎️078681018
Посетете ја нашата продавница
Ул.Македонија бр.56 Скопје Прикажи на мапата
078681018 / 078356889
https://bukefalas.mk

Интревју на менаџерката Вики Димчевска во портали

Букефал АС
078356889
Leaflet
Букефал АС

Букефал АС

206 Огласи во продавницата
KARPOŠ 4 - ČETVOROSOBEN TOP STAN 90 000 ЕУР
SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR POZADI T.C.  BUNJAKOVEC 1 250 ЕУР
STAN 69M2 SO DVOR VO AERODROM 78 000 ЕУР
UBAV PLAC NAMENA ZA HOTEL NA ILINDENSKA 0 МКД
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации