Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Parceli kaj Berovsko ezero

0 МКД

Се продава од: Filip Вчера 19:33 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Локација
Берово
Продавам парцели во Берово со имотен лист. Доколку сте заинтересирани можете да ги погледнете на веб страната на катастар.
Берово - ВОНГРАД
Парцели:
10217 - 7500м2
10223 - 2135м2
10269 - 3571м2
10166 - 1252м2
10240 - 2622м2

За повеќе информации јавете се на:
075 270 917 Дарко
Filip
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации