Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac/niva vo Ivov Dol, Berovo

0 ЕУР

Се продава од: Svetlana 23 мај 18:51 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Берово
Se prodava plac/niva vo Ivov Dol, Berovo
Svetlana
078409903
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации