Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 1172m2 vo Berovo

123 ЕУР

Се продава од: Aleksandar 07 дек. 09:43 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Берово
Се продава место (земја) на само 4 км после беровското езеро погодно за изградба на викендица со прекрасен поглед на борова и букова шума. Во близина има бачила, беровското езеро и голема површина за пешачесе и дишање на чист воздух. Површината изнесува 1172 м2.
Aleksandar
+38975256828
Leaflet
Кон почеток