Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac od 2000m2 so pogled na Berovo

11 ЕУР

Се продава од: GG Вчера 00:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Берово
Се продава урбанизиран плац во Берово со 4 маркици кај ловен дом со поглед на Берово.
Вкупна површина 1860 квадрати.

Цена по договор.

Контакт телефон - 070 398 957
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации