Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac so benzinska pumpa vo Berovo

0 ЕУР

Се продава од: GG Вчера 00:09 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Берово
Се продава плац 22000м2 во индустриска зона во Берово, урбанизиран со 9000м2 асфалт и започната изградба на бензинска пумпа со дозвола за градба.

Цена по договор.

Контакт телефон - 070 398 957
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации