Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Berovo itno

Се продава од: Marija 29 јул. 11:35 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Берово
Placot e 1000 m2 i se naoga vo periferijata na Berovo, ima priklucok za voda i kanalizacija. Cena po dogovor.
Leaflet
Кон почеток