Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Berovo

6 ЕУР

Се продава од: Goran 13 јул. 15:50 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Берово
Одличен плац на само 2км од центарот на Берово. Локација: Брдославица, во близина на Бензиската пумпа на Макпетрол. Плацот има пристап до асфалт, електрична и канализациска мрежа.
Leaflet
Кон почеток