Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!

Plac za Vikendica

0 МКД

Оглас од претпријатие Се продава од: Dzolev Kompani Вчера 10:45 Поврзи се кон претпријатието за да направиш измени
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Продавница
Површина
Локација
Берово
Се продава плац за викендица во место Рамна Река Општина Пехчево.Плацот е на убава локација и за него има обезбедено се платено комуналии,проект за градба-само да почне да се гради. За повеке информации директно
Dzolev Kompani
078248786
Leaflet

Dzolev Kompani

1 Огласи во продавницата
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации