Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac

0 МКД

Се продава од: Hristo 28 авг. 16:02 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
За живеалиштето
Локација
Берово
Se prodava plac vo opstina Pehcevo na ul. Strasho Pindzur Кп.643 placot gi poseduva site dokumenti za gradba poveke informacii pobarajte na tel br 071 373 342 Hristo
Leaflet
Кон почеток