Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

prodavam plac vo berovo

5 ЕУР

Се продава од: Dafina 15 окт. 20:39 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Берово

Se prodava plac vo berovo pogoden za gradba na 1km od berovsko ezero so povrsina od 10 000 m/2 no moze i pomalku po dogovor. cena 5€

Leaflet
Кон почеток