Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Се продава имот во близина на Беровско езеро

8 ЕУР

Се продава од: Кирил 26 дек. 19:21 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Берово
Имотот е погоден за изградба на викендици, хотел и други видови градби.
Кирил
070939547
Leaflet
Кон почеток