Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Atraktiven plac od 440m2

6 600 ЕУР

Се продава од: Тони 26 окт. 22:57 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
Атрактивна парцела од 440 m² на самиот влез/излез на Битола.
Местото, во моментов старо лозје е со директен излез на патот Битола-Бистрица, веднаш под населбата Буковски ливади, на само 770 метри од Буковски мост. Место идеално за викендица, градина или друга намена, опслужено со вода од Стрежево. Со имотен лист. Цена 15 евра за m².
Тони
047234191
Leaflet
Кон почеток