Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac od 2300m2 vo s Nizepole

0 МКД

Се продава од: Lence 16 јул. 17:24 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Адреса
Површина
За живеалиштето
Локација
Битола
Prodavam dve mesta vo s. Nizepoleod 2300m2 i 1100m2 na atraktivna lokacija(vednas nad glavniot pat 2300m2 i vednas pod kafanata Strezevo 1100m2), idealno za vikend kuki ili hotel. Do mestata ima i struja i voda Mozna e i zamena za stan.
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации