Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Tri gradezni parceli za gradba vo Bitola

35 ЕУР

Се продава од: Благој 23 дек. 13:26 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
За живеалиштето
Локација
Битола
Се продаваат три градежни парцели за градба со површина од 361м2, 403м2, 368м2 со цена 35 евра по м2 и површина -пат за трите парцели со површина од 233м2
Благој
071263097
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации