Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Gradezno zemjiste

0 МКД

Се продава од: vlade dimovski 22 ноем. 14:28 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
Se prodava mesto nad selo Dihovo na sam pat pomegju res.Oskar i Res.Vila Vista odma do manastirceto sv.Atanas
Mestoto e so povrsina od 630m2.cena po dogovor
vlade dimovski
078371172
Кон почеток