Македонски | Shqip | English |

Niva 12846m2 vo mesto Divi Livadi

Се продава од: Metodija Mitanovski 19 фев. 15:00 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Адреса: pat bitola kon ohrid
Површина: 12846 m2
Локација: Битола

niva 12846m2 vo mesto vikano Divi livadi, atar Bratindol, pokraj patot Bitola-Ohrid, na 5km od centar Bitola, a po cena od 10eu/m2
Нема посетени огласи
Кон почеток