Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

NIVI VO SELO GERMIJAN

0 ЕУР

Се продава од: НАДА КОЧОВСКА 19 јун. 18:58 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
SE PRODAVAAT NIVI SO VKUPNA POVRSINA OD 11000m2 vo selo Germijan.Pogolem broj od nivite se naogaat pokraj pat.
НАДА КОЧОВСКА
076672100
Leaflet
Кон почеток

Нашиот сајт користи колачиња (Cookies). Со кликнување на “Се согласувам” или со продолжување на користење на сајтот, се согласувате со користењето на колачињата. Доколку не се согласувате, можете да ги промените подесувањата на Вашиот пребарувач.

Повеќе Информации