Македонски | Shqip | English |

Plac kukno mesto od 2413m2 vo Bitola

Се продава од: Robert 06 јун. 14:36 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

-

Површина: 2413 m2
Локација: Битола
Ко.бр 1235
Плацот се наоѓа во Долно Оризари и излегува на асфалтиран пат .
Доколку сте заинтересирани Ве молам обратете се на телефонскиот број 078 393 932 Здрафка.
Цената е по договор
Нема посетени огласи
Кон почеток