Регистрирај Pazar3 сметка и добиј 50 денари!
Македонски | Shqip | English |

Plac vo Bitola

0 ЕУР

Се продава од: Никола 26 фев. 16:38 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Вид на оглас
Се продава
Огласено од
Физичко лице
Површина
Локација
Битола
Се продава плац во Битола, на ул. Девеани. Плацот е со површина од 630m2 и идеален за градба. Цена по договор.
Никола
070/541-035
Leaflet
Кон почеток